« strona główna

O mnie / Kontakt

To ja!

Cześć!

Nazywam się Rafał Lipnicki i jestem człowiekiem od eksperymentów marketingowych. Na co dzień prowadzę dział innowacji w firmie działającej – z sukcesami – na kilkudziesięciu rynkach na całym świecie.

Przede wszystkim eksperymentuję w zakresie marketingu, ale też zarządzam – bo innowacja to nie tylko genialne pomysły na papierze. To powtarzalna formuła generowania, weryfikowania i urzeczywistnianie pomysłów dzięki mądremu i sprawnie działającemu zespołowi.

Lubię uczyć, doradzać, mądrzyć się (jak mówią, mam nadzieję pół-żartem, co bliżsi znajomi z branży) – i nawet jestem słuchany lub tak mi się przynajmniej wydaje! Stąd mój blog i drukowany newsletter.

Jeśli interesuje Cię moje doświadczenie zawodowe i edukacja – podejrzyj mój profil na LinkedInie. (Uprzedzając headhunterów: nie szukam pracy!).

Jeśli natomiast szukasz kogoś, kto:

  • poprowadzi szkolenie dla Twojej firmy (zarówno dla specjalistów, jak i menedżerów), pomoże w ramach jednorazowego lub cyklicznego doradztwa lub wystąpi na konferencji biznesowej;
  • napisze artykuł lub skomentuje wszystko, co związane z marketingiem lub innowacją w Twoim czasopiśmie, na Twoim portalu lub blogu,

– to odezwij się!

Unikam kontaktu telefonicznego, jak mogę. Dlatego nawet jeśli masz do mnie telefon, kontaktuj się – bardzo proszę – przez poniższy formularz lub mailem.

 

© Rafał Lipnicki | Polityka prywatności