« strona główna

Content #1

Zapisz się na drukowany newsletter. Tak, przyjdzie pocztą. Tą tradycyjną!

W Internecie znajdziesz setki blogów i emailowych newsletterów o marketingu i innowacji. Z tysiącami różnej jakości porad i wskazówek – często z dużą dozą teoretyzowania i zachwycania się tym, co efektowne, a nie efektywne i pragmatyczne.

Jednocześnie trudno jest wykroić chwilę w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca, by nadrobić czytanie zawsze odkładanych na później „tylko tych najważniejszych” newsletterowych emaili, stron, zakładek i linków.

besmart.print

Przy tym wszystkim trzeba przekopać się przez grube tysiące artykułów, by znaleźć te, które pokazują konkret i gotowe do wdrożenia pomysły, przynoszące realne pieniądze (a nie tylko lajki).

Dlatego wąskie grono przedsiębiorców, ekspertów, start-upowców, specjalistów i menedżerów zajmujących się marketingiem woli otrzymywać ode mnie co miesiąc na swoje biurko czarno-biały, świeżo wydrukowany newsletter.

Zupełnie bez wizualnych wodotrysków, za to pełny konkretnych, inteligentnych metod na zwiększenie sprzedaży dzięki marketingowi i innowacjom. Czyli takich, których próżno szukać gdzie indziej.

Zobacz, co trzeba zrobić, by otrzymać besmart.print – mój drukowany newsletter »

© Rafał Lipnicki | Polityka prywatności